Infoks

Enese tutvustamine on minu jaoks alati midagi rasket olnud, seega ma alustan kõige lihtsamast.
Ühesõnaga: Tere, mina olen Britt!
Olen 22 aastane Viimsi tüdruk, kes paar aastat tagasi impulsi ajel otsustas kolida Prantsusmaale. Just seetõttu see blogi alguses loodud saigi, et mu pere ja lähedasemad sõbrad saaksid end minu tegemistega kursis hoida.

Nüüdseks on sellest algusest juba piisavalt aega möödas ja nagu olen kasvanud mina, on ka blogi kasvanud koos minuga. Enam ei räägi see mu vabatahtlikust teenistusest ( mis tõsi küll jäi üsna üürikeseks) vaid mu pereelust. Minust, mu sporti armastavast ja uskumatult hästi süüa tegevast kihlatust ja meie pisikesest tütrest, kes alles õpib seda inimeseks olemist.

Me elame lihtsat elu ühes lihtsas linnas, mis suuruselt ja rahvaarvult on üsna võrdne Tallinnaga. Meil on häid päevi ja natukene halvemaid päevi aga üldiselt oleme me ühed õnnelikud inimesed. Ja üsna suure osa nendest päevadest ma siia blogisse kirja panengi. Koos suure hulga piltidega, sest meile meeldib mälestusi talletada ja lihtsalt pildistada.

Vahel kui ma vaatan blogi statistikat, siis ma olen rõõmus ja ehmunud samaaegselt. Rõõmus, et nii paljud siin uudistamas käivad ja samas ehmunud, et kes te kõik küll olete. Seega olge kenad ja jätke vahel ikka kommentaare ka, et ma teaksin kellele ma üldse kirjutan 🙂

Ja kui keegi peaks tahtma minuga isiklikult ühendust võtta, siis võib mulle kirjutada meiliaadressile : britt.tatter@gmail.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s